قوانین و شرایط رایان هاست در تبلیغات

جهت ارائه خدمات با کیفیت تر و عدم سوءتفاهم های کاری، قوانین و شرایط زیر را اعلام می نماییم. شما با خرید از سایت موافقت خود را با قوانین گروه رایان هاست اعلام می‌نمائید. شرایط زیر مربوط به قوانین و شرایط رایان هاست در فعال نمودن تبلیغات در گوگل  می باشند. لطفا موارد زیر را با دقت مطالعه فرمائید و اگر در هر قسمت نیاز به مشاوره داشتید، تماس بگیرید.

قوانین و شرایط تبلیغات

قوانین و مقررات رایان هاست جهت فعال سازی تبلیغات

 1. کلیه آگهی های اجرا شده توسط رایان هاست طبق قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 2. کلیه آگهی دهندگان موظف به قبول قوانین و شرایط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند. مجری موظف است در صورت مشاهده عدم رعایت قوانین از طرف آگهی دهنده نسبت قطع تبلیغات بدون اطلاع اقدام کند و بدون بازگشت وجه شارژ آن اقدام نماید.
 3. کاربر یا سفارش دهنده آگهی قبول می کند که کنترل پنل اکانت فقط بصورت فارسی در سایت رایان هاست می باشد ، ملاک آمار (تعداد) و ارزش کلیک های آگهی، آمار کلیک و ارزشهای کلیک موجود در کنترل پنل رایان هاست بوده و یا آمار ارسالی گزارش های ایمیلی رایان هاست می باشد. همچنین کاربر قبول می کند که روی ارزش (قیمت) کلیکها در پنل کاربری کارمزد رایان هاست اضافه شده است.
 4. در صورت درخواست بهینه سازی تبلیغ توسط رایان هاست یا قراردادن گزینه مدیریت ارزشها توسط رایان هاست در پنل کاربری و یا عدم استفاده از کنترل پنل تبلیغ در گوگل رایان هاست توسط تبلیغ دهنده بر اساس تعرفه رایان هاست بین 30% تا 50% به قیمت یا ارزش کلیکهای تبلیغات اضافه می شود. که تصمیم گیرنده نرخ آن صرفا رایان هاست است.
 5. بعد از فعال شدن اکانت به هیچ عنوان امکان کنسلی اکانت و مسترد نمودن وجه باقی مانده آن وجود ندارد.
 6. اگر اکانت برای مدت بیشتر از 6 ماه غیر فعال شود ممکن است گوگل اکانت را مسدود نموده و وجه آن هم قابل برگشت نباشد و تصمیم گیری نهایی در این مورد منحصرا جز اختیارات رایان هاست می باشد.
 7. رایان هاست مسئولیتی در قبال میزان فروش و یا زنگ خور تبلیغات ندارد و تنها ابزار کنترلی این نوع تبلیغات فقط آمار میزان نمایش و کلیک است.
 8. در صورت مشاهده فیلتر شدن وب سایت آگهی دهنده مجری، نسب به قطع تبلیغات اقدام خواهد کرد.
 9. از قبول آگهی وب سایت های فروش وی پی ان، فیلتر شکن یا هر نرم افزاری مشابه فیلتر شکن معذوریم.
 10. از قبول آگهی برای فروشگاه های اینترنتی فروش فیلم، سریال های غیر مجاز و یا هر کالای غیر مجاز معذوریم.
 11. وب سایت آگهی دهنده نباید جزو فهرست مصادیق محتوای مجرمانه باشد. (مشاهده لیست کامل در لینک زیر)

  ایمیل شما با موفقیت ثبت شد. منتظر اطلاعیه ها، مقالات آموزشی و تخفیفات ما باشید.

  %15 تخفیف طراحی سایت

  1.9 میلیون تومان

  فرم شما با موفقیت ارسال گردید. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت. لطفا ایمیلی که داخل فرم ثبت کردین را مشاهده نمایید.