طراحی سایت وکلا

فهرست مطالب در این مقاله شامل::

امکانات و ویژگی های طراحی سایت های وکالت

هر شخص در طول زندگی خود ممکن است درگیر مشکلات حقوقی مختلفی شود. مشکلات مربوط به املاک، شراکت، دعاوی، خانوادگی، هتک حرمت و بسیاری از مسائل دیگر. مشاوره حقوقی یکی از راهکارهای مهمی است که می تواند اطلاعات جامعی برای حل معضل افراد در این زمینه ارائه دهد. طبق گزارشات واژه کلیدی مشاوره حقوقی در گوگل بارها جستجو می شود. این عدد نشان دهنده نیاز کاربران برای حل امور مرتبط با حقوقی از وب سایت وکلا می باشد. بنابراین طراحی سایت وکلا برای هر موسسه حقوقی پیشنهاد می شود.

اهمیت

مردم برای رفع مشکلات حقوقی و یافتن پاسخ قانونی مربوط به کار خود، باید مدت زمان زیادی را در ترافیک شهری سپری کنند و جدا از هزینه، تنها برای پرسیدن یک سوال کوتاه از وکیل، کلی زمان سپری کنند. علاوه بر راحتی و مدیریت بهتر کار مشتریان، سایت حقوقی مزایای دیگری هم دارد:

تنظیم دادخواست

اولین مرحله که برای طرح یک دعوای حقوقی در دادگستری باید انجام گردد ارائه دادخواست به دادگاه می باشد. دادخواست برگه مخصوصی است که چاپ شده و افراد می توانند با پر کردن فرم دادخواست اقدام به دفاع از دعوای حقوقی کنند.

اما نحوه تنظیم و نگارش دادخواست نکات مهمی دارد که ضروری است تحت نظر وکیل وی انجام گیرد. چون ممکن است شخص قوانین مربوط به آن را کامل نداند و از این رو در شکایت خود با مشکل مواجه شود.

در وب سایت قسمتی برای تنظیم آنلاین دادخواست در نظر گرفته ایم. مشتری ها می توانند فرم مربوطه را پر کنند و برای وکیل ارسال و پس از بررسی از جانب وکیل، نگارش دقیق دادخواست را دریافت کنند.

آیین نامه

قوانین حقوقی هر سال مورد بازبینی و اصلاح قرار می گیرد. در برخی مواقع بندهایی به آن اضافه می شود که ممکن است افرادی که درگیر مسائل حقوقی هستند، از قانون جدید اطلاعی نداشته باشند و چه بسا همین قانون ندانسته به ضرر آن ها عمل کند.

از این رو تهیه دانشنامه برای ایجاد بانک اطلاعاتی از بخش نامه ها و آیین نامه های حقوقی در سایت فاصله کاربر تا قانون ندانسته را فقط چند کلیک می کند.

محسابات حقوقی

یکی از ویژگی های مهم که در طراحی سایت وکلا تأکید می شود، بحث محاسبات آنلاین مرتبط با قوانین حقوقی است. هنوز خیلی از مردم دانش کافی درباره قوانین وابسته به پرداخت دیه، مهریه، ارث و موضوعات دیگر را ندارند. در این حالت باید با وکیل خود تماس گرفته و با ارسال مدارک و زمان مورد نیاز برای تحلیل آن، هزینه دیه یا ارث خود را مشاهده کنند.

برای این مشکل هم راه حلی مناسبی داریم. یک فرم محاسباتی در وب سایت تعریف می شود که از کاربران اطلاعات مربوط به پرداخت حقوقی را می گیرد و محاسبات آن را انجام می دهد.

رزرو وقت مشاوره

تنظیم قرار ملاقات اینترنتی با وکیل برای مشتریان جذاب می باشد. سیستم رزرو آنلاین جهت مشاوره و انجام کارهای اداری طراحی می شود و از تداخل وقت و تماس های غیرضروری جلوگیری خواهد کرد.

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت فروشگاهی

امکانات و ویژگی های تخصصی وب سایت های وکلا

 • معرفی و سوابق کاری: معرفی تمام کارهایی که در موسسه حقوقی انجام می دهید.
 • خدمات و سرویس: ارائه خدمات وکلا و حقوقی به بهترین شکل.
 • رزومه: اختصاص قسمتی از سایت به نمایش تخصص و توانایی وکیل و موسسه حقوقی. هر چقدر این قسمت کامل تر باشد، کاربران وکیل خود را بهتر می شناسند.
 • دسته بندی: طبقه بندی خدمات حقوقی در شاخه های متنوع به جهت دسترسی راحت تر مخاطبان سایت. طبقه بندی در شاخه های، خانواده، ملکی، کیفری، ارث، ثبت شرکت و غیره.
 • ارسال پرونده: تهیه فرمی برای ارسال مدارک حقوقی افراد به جهت ارزیابی بهتر پرونده های آن ها.
 • برنامه زمان بندی: مشخص کردن برنامه کاری موسسه وکالت در طول هفته برای کاربران. این کار باعث هماهنگی ملاقات و تعیین وقت با شما می شود.
 • اخبار: آگاهی کاربران از جدیدترین تحولات، اتفاقات و قوانین ارائه شده توسط قانون گذار.
 • دانشنامه حقوقی: تهیه بانک مقالات حقوقی از آیین نامه ها، بخش نامه ها برای مخاطبان سایت کاربردی خواهد بود. هر چقدر اطلاعات بیشتری به کاربران منتقل گردد، اعتبار بیشتری دریافت می گردد.
 • آزمون اینترنتی: تعریف آزمون برای علاقه مندان به حوزه حقوق و افراد دیگر. با این امکان افراد بطور آنلاین به آزمون های حقوقی پاسخ می دهند.
 • رزرو آنلاین مشاوره: امکان رزرو وقت برای شرکت در جلسه بصورت یک فرم کاربرپسند با قابلیت اتصال به درگاه بانکی.
 • تنظیم دادخواست: طراحی فرم آنلاین برای گرفتن اطلاعات از افراد و تنظیم دادخواست مربوط به موضوع حقوقی آن ها.
 • محسابات حقوقی: فرم های آنلاین برای محسابات مربوط به مهریه، سهم الارث، دیه و غیره.
 • پرسش و پاسخ آنلاین: مطرح کردن سوالات حقوقی از وکلا و پاسخ کارشناسان به آن ها.
 • چندزبانه: طراحی سایت چند زبانه برای وکلای بین المللی و اتباع خارجی.
 • ایمیل گروهی (خبرنامه): ارسال اطلاعیه های آموزشی و آیین نامه ای برای مشتریان وفادار.
 • لوگو مشتریان: شرکت ها و موسسات دیگری که از خدمات شما استفاده کرده اند.
 • پرسش و پاسخ: پاسخ به سولات متداول پرتکرار که مشتریان با آن در ارتباط اند.
 • اطلاعیه ها: جهت رساندن اطلاعات محصول یا رویداد خاص به مشتریان.
 • درباره ما: خلاصه ای از تاریخچه شروع کار و اهداف و چشم انداز در آینده.
 • تماس با ما: اطلاعات تماس برای ارتباط سریع و راحت با شما (فرم تماس، ایمیل، آدرس، تلفن، نقشه گوگل).

جمع بندی

شغل وکالت یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین ها در دنیا می باشد. چون همانطور که بالاتر بیان شد، هر شخص حتما در زندگی خود به مسائل حقوقی و مشاوره وکیل نیاز خواهد داشت. بنابراین ایجاد بستری مناسب برای فعالیت موسسات حقوقی به مخاطبان اطلاعات جامعی در ارتباط با مساله حقوقی مورد نظر و اقدامات رفع مشکل آن می دهد.

نمایش تعداد پروژه ها حقوقی موفق و نمونه کارهایی که باعث حل مشکلات حقوقی افراد شده است رزومه قدرتمندی از شما می سازد. مسأله مهم دیگر بازدید بالای وب سایت های وکلا هستند که فقط با سئو میسر می شود.

نه فقط برای مشتریان، بلکه وکلا هم از مزایای داشتن سایت بهره منده می شوند. کاهش هزینه های حذف کاغذ، بروزرسانی محتوای آیین نامه ها، پاسخ آنلاین و سریع به مشتریان و انجام فعالیت های اداری در هر زمان بدون محدودیت، امکانات فوق العاده وب سایت های حقوقی می باشد.

نظرات خود را ارائه دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

ایمیل شما با موفقیت ثبت شد. منتظر اطلاعیه ها، مقالات آموزشی و تخفیفات ما باشید.

%15 تخفیف طراحی سایت

1.9 میلیون تومان

فرم شما با موفقیت ارسال گردید. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت. لطفا ایمیلی که داخل فرم ثبت کردین را مشاهده نمایید.