طراحی سایت شرکتی

فهرست مطالب در این مقاله شامل::

امکانات و ویژگی های طراحی سایت های شرکتی

طبق آمار ثبت مراکز در ایران حدود یک میلیون سیصد هزار واحد شرکت و موسسه ثبت شده است. تمامی این شرکت ها جدا از خدماتی که ارائه می دهند، نیازمند فضایی برای معرفی بهتر و دیده شدن بیشتر می باشند. از طرفی این شرکت ها در حوزه کاری خود نیاز به تبلیغات جهت بهبود جایگاه شرکت دارند. بنابراین طراحی سایت شرکتی برای آن ها علاوه بر تبلیغات و بهبود جایگاه، موجب معرفی خدمات، رزومه، سوابق کاری، شرایط، اجرای کار، محصولات ارائه دهنده و هر امکان دیگری خواهند شد. یک سایت شرکتی طوری باید طراحی شود که وقتی کاربر به آن وارد می شود، مانند این باشد که به شرکت مراجعه حضوری کرده است. همه اطلاعات و امکانات باید بصورت منظم در دسترس کاربر باشد. یک طراحی سایت کامل، مشتری را هدفمند به سمت سایت هدایت می کند و همیشه تصویری از برند وی در ذهن مخاطب جای می گذارد.

اهمیت

نکته بسیار مهم برای همه سایت ها به ویژه وب سایت های شرکتی این که افراد قبل از تحقیق در مورد هر کاری و یا حضور فیزیکی در محیط شرکت، ابتدا درباره آن در اینترنت جستجو می کنند. و اگر برای بار اول که شما را پیدا می کنند وب سایت حرفه ای نداشته باشید، قطعا شما را انتخاب نمی کنند. دلایل داشتن وب سایت شرکتی بصورت خلاصه شامل موارد زیر می باشد:

برندسازی

تبدیل به برند شدن یکی از مزیت های طراحی سایت شرکتی می باشد. برندینگ می تواند در ذهن مخاطب جایگاهی برای شناخت موثر تر بوجود آورد و همچنین افزایش اعتماد و وفاداری مشتریان نسبت به شما را تقویت کند. به زبان ساده اگر شرکتی دارای سایت باشد، مردم بیشتر به آن اعتماد می کنند و همینطور بر روی کارآیی کارمندان خود تأثیر مثبت می گذارد.

کاهش هزینه ها

قاعدتا اگر تمامی خدمات و محصولات و سرویس هایی که یک شرکت اجرا می کند غیر آنلاین مدیریت شود و یا برای پاسخ کار هر یک از مشتریانی که به محیط شرکت رجوع کنند، فقط زمان صرف شود، فرآیند بسیار سخت و طولانی خواهد بود. جدا از این زمان تمامی این مشکلات هزینه بر خواهند بود. امکانات سایت می تواند قابلیت اتوماسیون شدن را داشته باشد تا خیلی از کارها و وظایف بصورت اتوماتیک و آنلاین اجرا شوند. بنابراین شرکت نیازی ندارد بعنوان مثال کارمندی برای پاسخ دهی به تلفن مشخص کند، بلکه بخش اطلاعات تماس سایت،  پاسخ و تماس های مشتریان را اداره می کند. پس می توان از اون نیروی کاری برای وظایف بهتری استفاده کرد.

کسب ویژگی های  درآمد

با وب سایت خودتان می توانید درآمدزایی کنید! این را می دانید که اکثر  (75 درصد) کاربران فقط صفحه اول از نتایج گوگل (SERP)  را بازدید می کنند. فرض کنید شما در این صفحه فرمانروایی می کنید. این فرآیند فقط با طراحی کامل ( سایت حرفه ای، امکانات مناسب، طراحی استاندارد، گرافیک زیبا و سئو) میسر می شود. بعد از سپری کردن این مرحله جدا از این که به یک برند تبدیل شده اید، فقط با تبلیغات از طریق برند خود کسب درآمد کنید.

صرفه جویی در زمان

در حالی که شما فرصتی برای داشتن سایت دارید، برخی دیگر از شرکت ها هنوز تجارت خود را اینترنتی نکرده اند. پس با کمک خالی بودن جایگاه آن ها (حتی موقت) در این فضا به مشتریان خود زودتر از بقیه خدمات خود را برسانید.

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت صنعتی

امکانات و ویژگی های تخصصی وب سایت های شرکتی

 • معرفی و سوابق کاری: معرفی تمام کارهایی که در شرکت انجام می شود.
 • خدمات و سرویس: ارائه خدمات یا محصولات به بهترین شکل.
 • گواهینامه و تقدیرنامه: مدارک، افتخارات، استشهادنامه ها، جوایز، لوح و تقدیر.
 • درباره ما: خلاصه ای از تاریخچه شروع کار و اهداف و چشم اندازها در آینده.
 • تماس با ما: اطلاعات تماس برای ارتباط سریع و راحت با شما (فرم تماس، ایمیل، آدرس، تلفن، نقشه گوگل).
 • سخن مدیر: در مناسبت های مختلف بیان پیام و شعار مدیریتی توانمند برای پرسنل و کاربران.
 • اطلاعیه ها: جهت رساندن اطلاعات خاص و یا ثبت نام در دوره های علمی – فنی.
 • همکاران: معرفی فعالیت نیروهای کارآمد و پرسنل در قسمت های مختلف.
 • پرسش و پاسخ: پاسخ به سولات متداول پرتکرار که مشتریان با آن در ارتباط اند.
 • استخدام: ایجاد فرم استاندارد جهت دریافت اطلاعات متقاضی کار و تعیین فرصت های شغلی.
 • لوگو مشتریان: نمایش لوگوی شرکت ها و موسسات دیگری که از خدمات شما استفاده کرده اند.
 • چت آنلاین: امروزه سریع ترین روش برقراری ساده ارتباط میان مدیران و کابران می باشد.
 • اخبار: نمایش تغییرات و تحلیل های مرتبط با اتفاقات ایجاد شده در حوزه کاری.
 • مقالات آموزشی: ارائه دستورالعمل های مفید و راهنمایی مشتریان.

معمولا موارد فوق برای شرکت های مختلف که زمینه کاری آن ها متفاوت است، فرق می کند. بعنوان مثال در یکی از نمونه کارهایی که اجرا کردیم که اجرا کردیم خدمات طراحی شده شامل ارائه محصولات می باشد در حالی که در پروژه دیگر خدمات طراحی شده در سایت از طریق فرم آنلاین قابل سفارش می باشد.

جمع بندی

با طراحی سایت حرفه ای سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهید. وب سایت، نماینده شما از کسب و کارتان بصورت آنلاین است. تحقیقات نشان داده وب سایت های حرفه ای برای مشتریان تجربه و حس خوشایندی ایجاد می کند و باعث فروش بیشتر برای آن ها شده است.

همینطور بر اساس گزارشات 84 درصد کاربران معتقد اند که کسب و کارهای دارای وب سایت حرفه ای، معتبر تر از وب سایت معمولی و 65 درصد کاربران ایمیل یک شرکت را قابل اعتمادتر از یک حساب ایمیل عمومی مانند یاهو یا جیمیل می دانند. سایت مستقیما در تصمیم گیری مشتری برای خرید تاثیر می گذارد. در طراحی سایت شرکتی جذب مخاطب و تبدیل آن به مشتری مهمترین مساله است.

 

نظرات خود را ارائه دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

ایمیل شما با موفقیت ثبت شد. منتظر اطلاعیه ها، مقالات آموزشی و تخفیفات ما باشید.

%15 تخفیف طراحی سایت

1.9 میلیون تومان

فرم شما با موفقیت ارسال گردید. به زودی با شما تماس خواهیم گرفت. لطفا ایمیلی که داخل فرم ثبت کردین را مشاهده نمایید.